Насіння зелені

Сітка:

Насіння ЕН Капуста червоноголова Гранат 0,5г

(0)
5.00 грн.
Середньопізній сорт червонокачанної капусти. Високоврожайний. Стійкий до розтріскування. Головка від еліптичної до округлої, масою 2-2,5 кг, щільна, зовні і всередині темно-фіолетового кольору. Сорт п..

Насіння ЕН Кріп Амброзія 3г

(0)
5.00 грн.
Кущовий середньопізній сорт, для відкритого та закритого грунту. Характеризується довгим періодом збору зелені. Листки великі з восковим покриттям, фіолетово-сизого відтінку, ароматні. Потребує легких..

Насіння ЕН Кріп Мамонт 3 г

(0)
5.00 грн.
Пізньостиглий високоврожайний сорт. Від сходів до збирання – 40-45 днів. Для відкритого та закритого грунту. Рослина з ледь піднятою розеткою, що спрощує догляд за нею. Листя і стебла зелені з сизим в..

Насіння ЕН Кріп Татран 3 г

(0)
5.00 грн.
Середньопізній високоврожайний сорт. Один з кращих сортів кущового типу. Від сходів до збирання – 35-40 днів. Для відкритого та закритого грунту. Рослина з ледь піднятою розеткою, що спрощує догляд за..

Насіння ЕН Кукурудза Делікатесна 10г

(0)
5.00 грн.
Середньостигла, до технічної стиглості 83 дні. Рослини схильні до кущення. Качан завдовжки 16-20 см, зерна жовті. Використовується для переробки та консервування. Культура вибаглива до тепла. Краще ро..

Насіння ЕН Петрушка Листкова Італійський гігант 3 г

(0)
5.00 грн.
Скоростиглий урожайний сорт. Від сходів до технічної стиглості – 80 днів. Має велику, 50см і більше, розетку з численним листям. Листки ніжні, соковиті, ароматні. Вага однієї рослини досягає 110г. Вис..

Насіння ЕН Петрушка Листкова Карнавал 3г

(0)
5.00 грн.
Скоростиглий, урожайний сорт. Від сходів до технічної стиглості – 80 днів. Має велику, 50см і більше, розетку з численним листям. Листки ніжні, соковиті, ароматні. Вага однієї рослини досягає 110г. Ви..

Насіння ЕН Салат Лолло Росса 1г

(0)
5.00 грн.
Ранньостиглий сорт – 45 днів. Розетка велика, компактна, куляста. Листок червоно-коричневого кольору, хвилястий, з приємним смаком. Придатний для  вирощування у відкритому та закритому ґрунті. Ур..

Насіння ЕН Щавель Широколистий 2 г

(0)
9.00 грн.
Середньоранній – 45 днів. Розетка велика, не розлога, листки ростуть угору, черешки листків довгі. Холодостійка багаторічна рослина, росте на одному місці 3-4 роки. Потребує удобреного і добре обробле..

Насіння Коуел Коріандр Марокканський ,10 гр.

(0)
11.00 грн.
Цей сорт має високу продуктивність і великі насіння. У 1гр. 65 насіння (зазвичай 98). Рослина потужна, має хороші великі листя, не укладається. Висота 70см. Стійкий в жарких температур. Рекомендується..

Насіння Коуел Базилік Геновезе , 10гр.

(0)
26.00 грн.
Насіння базиліка Геновезе 10г Коуел Однорічна рослина, пряно-ароматична культура. Рослина висотою 20-30 см. З ніжними, овальної форми, темно-зеленими і дуже ароматними листям з тонким м'ятним ароматом..

Насіння Коуел Кріп Дарк (S),2г

(0)
6.00 грн.
Темно-зелений насичений колір кропу Дарк.Середньопізній сорт, 50-55 днів. Зелень соковита, ароматна. Кущі цього сорту швидко набирають зелень, стійкий до стрілок, тривалий період збору врожаю, велика ..

Насіння Коуел Кріп Дукат, 2г

(0)
5.00 грн.
Однолетнее растение является среднеспелый (40 - 45 дней после всходов), сильнорослое, ветвистой.Листок большой, сочный, с сильным ароматом и интенсивным зеленой окраской.Сорт обладает устойчивостью к ..

Насіння Коуел Щавель Широколистий, 2 г

(0)
9.00 грн.
Щавель широколистих швидкостиглий сорт. Період вегетації від сходів до технічної стиглості 45-50 днів. Розетка велика, що не розлога. Листки видовженої форми зі спісоподібною основою, темно-зеленого к..
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
☛ Графік роботи інтернет-магазину - ТМ «Жива Земля»
Робочі дні: Понеділок - П'ятниця з 9.00 до 18.00. Вихідні дні: субота, неділя та державні свята. Замовлення, зроблений у вихідні дні, буде оброблятися в понеділок.
✔ Як здійснюється доставка товару?
  • Доставка необхідного Вам товару можлива в будь-яку точку України транспортною компанією "Нова пошта".
  • Товар доставляється на вибраний Вами відділення "Нова Пошта" у Вашому місті.
✉ Який термін доставки товару по Україні?

Термін доставки по Україні Новою поштою складе:

  • У великі міста - 1-2 дні.
  • У віддалені від магістралей перевезень 2-4 дня.

Замовлення зроблене через перевізника «Нова Пошта» вирушає на наступний день незалежно від способу оплати.

➤ Яка вартість доставки товару?
  1. Оплата за доставку здійснюється покупцем при отриманні товару.
  2. Вартість - згідно з тарифами «Нової Пошти».
  3. Доставка безкоштовна при замовленні на суму більше 2000 грн!

ВАЖЛИВО! Якщо ви не заберете посилку протягом 5 днів, вона автоматично буде повернута на склад магазину. Не затягуйте з одержанням відправлення!