| Оксана | 22.11.2020 |
Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можна вносити препарат восени напередодні настання морозів, чи не знизять вони його ефективність? Також цікавить внесення весною: за скільки часу до засаджування городини можна вносити препарат? Дякую Администратор - Жива Земля Оксано, доброго дня! Оптимальна середньодобова температура для осіннього оздоровлення ґрунту Органік-баланс не нижче 5°C. За температури ґрунту нижче 5°C мікроорганізми просто не встигнуть активізуватися і залишаться в ґрунті аж до весни. Тож, точно терміну немає, оскільки температура в кожному регіоні різна. Тому, краще відкласти внесення Органік-баланс до весни, коли ґрунт прогріється до 8-10 °C, або за 3 дні до садіння. |
|